VÁNOČNÍ PŘÁNÍ Z MOZAIKY ZNOJMO

Vánoční přání

.... a  po roce, jsou tu opět Vánoce. Jaké letos u Vás jsou? Bílé, modré, tradiční do červena? Růžové či fialové? Je to vlastně jedno, důležité je, že si je užíváte. V klidu, pohodě a s úsměvem. Všechno jste stihli připravit a nachystat, vzpomněli si i na dárek, který jste schovávali hluboko ve skříni. Popřáli jste si s nejbližšími, v této době možná jen na dálku. Že Vám to bylo trochu líto? Věřím. Ale věřím i v to, že Vaši lásku bylo cítit i na těch 100 nebo i více kilometrů, když jste si přáli s bratrem, sestřenicí či vnoučaty. Možná jste ale také  přání předat nestihli. I samotná myšlenka je však silná a najde si svého příjemce. 

I my z Mozaiky bychom se rády připojily a popřály Vám do Nového a nového roku opravdu jen to nejlepší. Štěstí a zdraví, klid a rozvahu, upřímnost a pochopení. Radost ze života. Vzpomínám na dobu, kdy mi pomohla slova z jedné písničky "..... jaký si to uděláš, takový to máš....".  A před pár dny se mi tato slova opět připomněla. Náhodou (tak jak to mívám) jsem narazila na streamovaný koncert Chinasky a přišlo na tuto písničku. I když za spoustu věcí nemůžeme a některé nelze ovlivnit, ve výsledku se k nim musíme sami nějak postavit.

Na rok 2021 pro Vás plánujeme několik novinek a změn. Nedáváme si předsevzetí. Nedáváme si termíny. Dny plynou a věci se vyvíjí.  Stále je co zlepšovat. Posouvat se dál a dál. Těšíme se na Vaše návštěvy, na Vaše reakce, připomínky, ale i pochvaly, za které děkujeme. Právě ty nás popohání dopředu.

Vánoční přání

    V roce 2021 se na Vás těší Jitka, Jana, Anna a Eva - zkrátka Mozaika Znojmo.

logo fcbinstagram

Zpracovávám...

Máte zájem o odběr novinek? Máte dotaz? Potřebujete poradit? Napište nám!

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.