Akce pro členy

AKCE MOZAIKA KLUBU

PRIMA PONDĚLÍ  - první pondělí v měsíci členové Klubu Mozaika získají slevu 20% na svůj nákup.  Nakupovat se slevou můžete již od června 2021.

Sleva uplatníte v kmenném obchodě Mozaiky ve Znojmě nebo na e-shopu www.mozaikaznojmo.cz

 ***************************************************************************************************************************************************************************************

8.3.2022 - Mezinárodní den žen - děkujeme, že jste s námi. Přijďte osmého do Mozaiky a k nákupu Vám přidáme milé překvapení. Platí i pro nákup na e-shopu. 

*******************

Valentýn - oslavte tento svátek s námi. Nakupte u nás v tento sváteční den a získáte slevu 14%. 

********************

3.1.2022 - začínají povánoční slevy.  Nemáme na výběr! je pro nás důležité, abyste při každé návštěvě Mozaiky, našli něco nového. Nový kus látky, nový typ nití, kování či ostatních doplňků. A proto jsme museli přistoupit na ne moc oblíbenou činnost. Musím protřídit zásoby.  Proto jsme pro Vás připravili slevy - sleva 30% na vánoční látky a sleva 50% na zbytky látek ( obvykle do 1,5 m).

********************

31.5.-2.6.2021 - sleva 10% na látky s dětskými motivy. Pro členy Klubu Mozaika sleva 15%.  Den dětí slavíme s Vámi!

********************

17.5.2021 - ...... tři, dva, jedna, teď!!!! Mozaika Klub je tu! A vítá první členy. Spolu se členskou kartičkou obdržíte malou pozornost. Podmínky si přečtěte zde. 

********************