Členství

Mozaika Klub

Na Nový rok to byl Blog, na Tři krále jsme byli o krok dále, na Hromnice o  soutěž více.  Otevřeli sjme také naši Mozaika Dílnu, ve které sdílíme Vaše výtvory. Nyní přichází další novinka – zakládáme Mozaika Klub! Členem Klubu se může stát každý. Opravdu. No ano, ano, má to podmínku. Ale i své výhody.

Podmínkou členství je jednorázový nákup minimálně za 3 000,- nebo 3 po sobě následující nákupy v celkové hodnotě alespoň 3 000,-. Zkrátka a jasně musíte přijít k nám do obchůdku a vybrat si naše zboží. Po splnění tohoto kroku  obdržíte kartu člena Mozaika Klubu. Platnost karty je 1 rok. Na základě této karty budete moci po  celých následujících 12 měsíců čerpat výhody a bonusy.

Bonusy a výhody? Těch bude v průběhu roku nepočítaně. Pro členy budeme pravidelně vyhlašovat slevy  a akce na látky a ostatní zboží. Budete mít u nás během roku připravené malé balíčky, jako poděkování za nákupy. Kromě jiného  Vám, jako členům,  Mozaika nabízí slevu na  quiltování dek, ubrusů a ostatních Vašich výtvorů......  ...další si necháme jako překvapení.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení