Členství

Mozaika Klub

Na Nový rok to byl Blog, na Tři krále jsme byli o krok dále, na Hromnice o  soutěž více.  Otevřeli sjme také naši Mozaika Dílnu, ve které sdílíme Vaše výtvory. Nyní přichází další novinka – zakládáme Mozaika Klub! Členem Klubu se může stát každý. Opravdu. No ano, ano, má to podmínku. Ale i své výhody.

Podmínkou členství je jednorázový nákup minimálně za 3 000,- nebo 3 po sobě následující nákupy v celkové hodnotě alespoň 3 000,-. Zkrátka a jasně musíte přijít k nám do obchůdku a vybrat si naše zboží. Po splnění tohoto kroku  obdržíte kartu člena Mozaika Klubu. Platnost karty je 1 rok. Na základě této karty budete moci po  celých následujících 12 měsíců čerpat výhody a bonusy.

Bonusy a výhody? Těch bude v průběhu roku nepočítaně. Pro členy budeme pravidelně vyhlašovat slevy  a akce na látky a ostatní zboží. Budete mít u nás během roku připravené malé balíčky, jako poděkování za nákupy. Kromě jiného  Vám, jako členům,  Mozaika nabízí slevu na  quiltování dek, ubrusů a ostatních Vašich výtvorů......  ...další si necháme jako překvapení.